Zdravotní sestra

Ilona Adamcová

nar. 26.9.1975 v Benešově u Prahy.

Vzdělání

Po ukončení základního vzdělání jsem v roce 1990 zahájila studium na Střední zdravotnické škole v Benešově, kde jsem absolvovala v roce 1994 s maturitní zkouškou jako diplomovaná všeobecná zdravotní sestra.

Praxe

V červenci 1994 jsem nastoupila na aseptické chirurgické oddělení nemocnice v Benešově. V červnu 1998 jsem se vdala a rok poté se nám s manželem narodil syn Filip, který nyní studuje na gymnáziu v Benešově. Po mateřské dovolené jsem se vrátila zpět na chirurgické oddělení a pracovala jsem na septické chirurgii, urologii a chirurgické JIP až do roku 2006.

V roce 2006 mi bylo nabídnuto místo na RTG pracovišti. Pracovala jsem nejprve jako sestra na ultrazvuku, a poté jako sestra na CT pracovišti. Náplní práce byla aplikace kanyl, kontrastních látek a asistence při intervenčních výkonech prováděných pod CT.

V únoru 2011 jsem absolvovala certifikovaný kurz „Ošetřovatelská péče o cévní vstupy“ ve Fakultní Thomayerově nemocnici s oprávněním MZ zavádět porty a aplikovat do nich u onkologicky nemocných pacientů. Zde jsem pracovala do roku 2012.

V září 2012 jsem přijala místo obchodního zástupce pro Lékařský dům na Praze 2, kde jsem působila další čtyři roky, tedy do září 2016.

Od října 2016 pracuji jako stomatologická asistentka ve společnosti Stomatologie Chodov.

Zájmy

Ve volných chvílích se kromě rodiny starám také o naše dva psí mazlíčky. Máme hladkosrstého jezevčíka Čendu, kterému je 12 let a velmi rád chodí na vycházky, miluje meruňky, psí pamlsky a piškoty. Druhý čtyřnohý člen rodiny je trpasličí pinč Deny, kterému je 5 let a hrozně rád spí, chodí na vycházky a miluje všechny druhy sýrů.

Zdravotní sestra Ilona Adamcová Stomatologie Chodov s.r.o.

Zdravotní sestra Ilona Adamcová

Logotyp je ochrannou znmámkou firmy Stomatologie Chodov s.r.o.
Poliklinika:
STOMATOLOGIE CHODOV s.r.o.
Květnového vítězství 123/2A
149 00 Praha 4 – Chodov
Česká republika
E-mail:
Telefon:
(+420) 272 951 022
Mobil:
(+420) 773 212 347

  • Company Stomatologie-Chodov s.r.o. provides the http://www.stomatologie-chodov.cz/ Web site as a service to the public and Web site owners.
  • Company Stomatologie-Chodov s.r.o. is not responsible for, and expressly disclaims all liability for, damages of any kind arising out of use, reference to, or reliance on any information contained within the site. While the information contained within the site is periodically updated, no guarantee is given that the information provided in this Web site is correct, complete, and up-to-date.
  • Although the Company Stomatologie-Chodov s.r.o. Web site may include links providing direct access to other Internet resources, including Web sites, Company Stomatologie-Chodov s.r.o. is not responsible for the accuracy or content of information contained in these sites.
  • Links from Company Stomatologie-Chodov s.r.o. to third-party sites do not constitute an endorsement by Company Stomatologie-Chodov s.r.o. of the parties or their products and services. The appearance on the Web site of advertisements and product or service information does not constitute an endorsement by Company Stomatologie-Chodov s.r.o., and Company Stomatologie-Chodov s.r.o. has not investigated the claims made by any advertiser. Product information is based solely on material received from suppliers.

Texts, layouts, graphics, pictures and photos are exclusive property of Stomatologie Chodov s.r.o. and their unauthorized copying is punishable by law.


Graphics & codding — robertstepanek.com © 2017